Společně vytvoříme Váš vysněný domov

Designové poradenství

  • Poradenství v oblasti interiérového designu - denně
  • Komplexní návrhy a 3D vizualizace

Akční nabídky a slevy

obrazek2

Aktuální sleva na vystavené kusy v kuchyňském studiu Výprodej sleva 33% 39.999Kč Výprodej sleva 15% 4.199Kč Franke Dřez nerez LOX více »

 
 

Kuchyně akrylát

Akrylátová dvířka

patří k moderním trendům nábytkového designu. Jsou vhodná i do vlhkého prostředí. Hladký povrch, vysoký lesk, sametový mat a stálobarevnost – to jsou jejich hlavní přednosti. Silná čelní akrylátová vrstva dvířkům propůjčuje stálou barevnost a vysokou odolnost proti poškrábání. Téměř různých 40 dekorů v naší nabídce doplňuje možnost dekorativního tisku Overface, jenž umožňuje aplikovat na dvířka libovolný grafický motiv. Na přání akrylátová dvířka doplníme frézováním. U vybraných dekorů nabízíme možnost 3D hran.

Overface

Potisk Overface umožňuje naprosto individuální přístup k tvorbě interiérů. Digitální grafika promění každá dvířka v originál. Jako jediní v Česku nabízíme dekorativní potisk v takovém rozsahu a kvalitě.

Tisk parciálním lakem

Parciální lak umí vtisknout punc luxusu a elegance každému matnému povrchu. Různé – i velmi jemné – motivy nenápadně vystupující do prostoru povýší zdobenou nábytkovou plochu na působivý designový doplněk.