Společně vytvoříme Váš vysněný domov

Designové poradenství

  • Poradenství v oblasti interiérového designu - denně
  • Komplexní návrhy a 3D vizualizace

Akční nabídky a slevy

obrazek2

Aktuální sleva na vystavené kusy v kuchyňském studiu Výprodej sleva 33% 39.999Kč Výprodej sleva 15% 4.199Kč Franke Dřez nerez LOX více »

 
 

Kuchyňské materiály

Naše rodinná firma působí na trhu od roku 1990.

Navrhujeme a dodáváme kuchyňské linky a nábytek z kvalitních materiálů od českých výrobců. Dodáváme kuchyně cenově dostupné pro každého. Designové, moderní i v jednoduchém provedení.

A jak postupujeme?

Vyslechneme Vaše přání a představy, doporučíme uspořádání, přidáme dobrou radu, navrhneme praktická řešení a vše Vám následně pomůžeme zrealizovat.

100% spokojený zákazník je pro nás ta nejlepší a nejpřirozenější reklama a tato reklama nám funguje!

info@kuchyne-ledec.cz 

LAMINO

Kuchyně lamino

Lamino desky neboli LTD jsou základním materiálem kuchyní i nábytku obecně. Velkoformátové desky mají různé tloušťky, dekory i povrch.  Jedno mají ale více »


fólie

Kuchyně fólie

Fóliovaná dvířka jsou vyrobena z MDF desky, upravena frézováním a následně potažena PVC, PP a PE folií různých imitací dřevin, více »


akrylát

Kuchyně akrylát

Akrylátová dvířka patří k moderním trendům nábytkového designu. Jsou vhodná i do vlhkého prostředí. Hladký povrch, vysoký lesk, sametový mat více »


lak

Kuchyně lak

Lakovaná dvířka uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Za svou eleganci vděčí mnohonásobné vrstvě vysoce tvrdého laku, jehož stoprocentně hladký a bezpórovitý více »


masiv

Kuchyně masiv

Kuchyně z masivu Cítit teplo pravého dřeva je někdy srdeční záležitostí. Dvířka z masivu popřípadě v kombinaci s dýhou mohou více »


Patina RUSTIKAL

Kuchyně s patinou

Patina označuje povrch předmětů změněný vlivem dlouhodobého působení vzduchu či vody, nebo opakovaným užíváním. Je působivá, zvýrazňuje plastičnost, a proto více »